HIT ! 350 zł od BNP Paribas za założenie darmowego konta

Ostatnio trwała promocja BNP, w której mogliśmy zyskać 350 zł za założenie konta – skończyła się jednak bardzo szybko z uwagi na limit wniosków. Bank najwidoczniej zadowolony z rezultatów rozpoczął nową promocję na bliźniaczych warunkach.

Tym razem pula została zwiększona do 4500 wniosków, nie mniej jednak znając wyniki poprzednich akcji sugerowałbym się śpieszyć. Gdy limit wniosków zostanie osiągnięty strona promocji po prostu przestanie przyjmować zgłoszenia – nie ma więc niebezpieczeństwa wypełnienia formularza i ,,niezałapania” się na promocję”.

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby skorzystać z promocji bankowej należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Gdy spełniamy warunki możemy zarejestrować się do 31.10.2019 na stronie promocji bankowejzaznaczając przy tym wszystkie checkboxy, a następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku do 06.11.2019. Powinniśmy zostać automatycznie przekierowani na odpowiednią stronę. W drugim etapie już wszystkich zgód nie musimy zaznaczać. Taki wymóg występuje tylko na stronie promocji.

Warto dodać, iż od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Jeśli mielibyście problem z załadowaniem strony promocji, lub przejściem do kolejnego etapu wniosku, to winna może być wtyczka Adblock (oczywiście jeśli z niej korzystacie) – na moment wnioskowania najlepiej ją wyłączyć.

Wystarczy kliknąć czerwoną dłoń koło paska adresu – i opcję „nie uruchamiaj na stronach w tej domenie”.
http://mevq4444.ebrokerpartner.pl/short/59uhl
Link do strony promocji bankowej

Jeżeli czytasz ten wpis w przeglądarce Facebooka, to jeśli będziesz miał problem z załadowaniem strony promocji wystarczy skorzystać z „normalnej” przeglądarki w telefonie np. Google Chrome, Safari itd.

Jak zgarnąć 350 zł za założenie konta ?

Podobnie jak w poprzednich promocjach, tak i w tej nagrody są podzielone na części, w tym wypadku tylko dwie, co znacząco ułatwia ich zgarnięcie.

Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

  • podpisanie umowy o konto
  • wykonanie w listopadzie 3 płatności kartą na dowolne kwoty (nawet za przysłowiowe „bułki”)

Pamiętajmy jednocześnie, że z płatności kartą wykluczone są wszelkie ”ułatwiacze”. Nie opłacimy więc kartą rachunku, nie doładujemy karty przedpłacowej itd. Nie wliczają się także transakcje online dotpay, p24, Pay-U, BLIK, itd. Najlepiej dokonać „normalnych”, stacjonarnych zakupów typu wizyta w sklepie, tankowanie auta itp.

Drugą nagrodę  – kolejne 200 zł otrzymamy za następujące działania wykonane w grudniu:

  • wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 200 zł
  • zapewnienie wpływu lub wpływów na 1000 zł (najłatwiej przelać taką kwotę ze swojego konta w innym banku)

Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (do zyskania pierwszej nagrody) do 20.12, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 25.12 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 150 zł trafi do nas do 31.12.2019.

Informacje o drugiej nagrodzie (200 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 20.01.2020. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 31.01.2020.

Dodam, iż sam proces uzupełniania danych jest banalnie prosty, a sam w kwietniu dostałem pierwszą premię od BNP za tą nieaktywną już promocję.

Łatwa premia do domowego budżetu – wtedy to było tylko 50 zł – teraz w pierwszym etapie jest aż 150 zł ! 
http://mevq4444.ebrokerpartner.pl/short/59uhl
Link do strony promocji

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie w BNP PARIBAS ?

Konto Otwarte na Ciebie to rachunek wolny od opłat za prowadzenie konta. Zapłacić możemy 3 zł miesięcznie za kartę debetową, jednakże z opłaty tej zwalnia nas dokonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej. Bank przewiduje jednak wyjątek – za kartę nie zapłacimy nic do 26 roku życia, niezależnie od aktywności.

Zapłacić możemy także za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Jest to dość wygodny rachunek z fajną aplikacją mobilną. Dzięki promocjom jednak możemy zyskać jak zwykle jeszcze więcej. BNP PARIBAS cyklicznie organizuje promocje, więc polecam zamknąć konto po jej zakończeniu by po odczekaniu okresu karencji móc skorzystać kolejny raz.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji