200 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium

Ruszyła kolejna promocja Millennium, w której możemy zyskać 200 zł za spełnienie warunków bezpłatności konta. Zyskać możemy także korzystając z super oprocentowania na koncie oszczędnościowym w wysokości 2,7%.

Kto może skorzystać z promocji Millennium ?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji NIE:

  • posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium
  • wnioskuję o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
  • uczestniczyła w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości

UWAGA !!! 

Ponieważ 01.10.2019 Bank Millennium jest właścicielem Eurobanku to powyższe warunki dotyczą także klientów Eurobanku.

Jak skorzystać z promocji ?

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 04.11.2019 roku
złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 07.11.2019 zawrzemy umowę o konto. 

Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące (w tym przez środki porozumiewania się na odległość).

Link do strony promocji

Samą umowę możemy podpisać przez kuriera lub w siedzibie banku, w tym drugim wypadku warto jednak zaznaczyć iż chodzi o kontynuację wniosku internetowego, a nie zupełnie nowy wniosek. Pracownik banku może proponować różne promocje, ale według regulaminu promocje nie łączą się. Jeśli więc nie skorzystamy z kuriera prośmy o kontynuację wniosku internetowego. Tylko w ten sposób mamy pewność iż korzystamy z właściwej promocji.

UWAGA: W promocji obowiązuje pula 7000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu bank zamieści odpowiedni komunikat na stronie promocji – tak, aby nikt nie otwierał konta bez możliwości zgarnięcia premii.

UWAGA !

W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej po prostu nie włączać go wcale.

Warunki uczestnictwa w promocji

Oprócz wypełnienia wniosku i podpisania go w wymaganym terminie, należy aktywować aplikację mobilną banku do 31.01.2020 r. Możemy to zrobić w ostatni dzień, ale generalnie proponowałbym wcześniej. Zainteresowania promocjami Millennium zawsze jest spore i można przewidywać dużo osób logujących się w ostatni dzień a tym samym problemy z logowaniem.

Drugi warunek do spełnienia to tzw. warunek darmowości konta, czyli wpływ na konto w wysokości 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub BLIK-iem. Przelewamy więc pieniądze (najlepiej z własnego konta w innym banku) w listopadzie, grudniu oraz styczniu . Dzięki takiemu działaniu zyskamy tez darmowe bankomaty w całej Polsce, a za samo konto nie zapłacimy nawet złotówki. Warto pieniądze potrzymać kilka dni by bank nie potraktował natychmiastowej wypłaty jako próby wyłudzenia promocji.

Link do strony promocji

I to w zasadzie wszystko  Pamiętajmy by nie cofać zgód marketingowych do momenty otrzymania premii. Ta trafi na nasze konto do 28.02.2020, i po jej otrzymaniu możemy przeznaczyć ją na dowolne cele.

Ile kosztuje Konto 360°?

Po pierwsze warto pamiętać, że spełnienie warunków promocji (1000zł wpływ i płatność kartą/BLIK-iem) zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Jeśli jednak z jakiś powodów nie spełnilibyśmy warunku darmowości konta, czyli w przypadku braku wpływu i braku 1 płatności kartą lub BLIKIEM, opłata za prowadzenie Konta 360° i obsługę karty debetowej wynosi 15 zł/miesięcznie.

Nieco łagodniejsze warunki bank przewidział dla osób poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student). Mają one ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Link do strony promocji

2,7% na koncie oszczędnościowym

Millennium może pochwalić się świetnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym. Wynosi ono, aż 2.7 % dla depozytów do 100 000 zł przez 3 miesiące dla tzw. ,,nowych środków”. Zakładając konto, każde środki będą dla banku ,,nowe” i będą uczestniczyć w promocji. Nic nie szkodzi jednak na przeszkodzie by te środki po 3 miesiącach wypłacić z konta do innego banku. Po ogłoszeniu nowej promocji (jest cyklicznie odnawiana) znowu je przelać i bank potraktuje je wtedy jako ,,nowe środki”.

Ważne dokumenty