251 zł za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie w BNP

Ruszyła kolejna promocja bankowa BNP Paribas. Tym razem możemy zyskać aż 251 zł ! Dostępnych jest jednak tylko 3000 promocyjnych wniosków po czym strona promocji przestanie być aktywna. Sam niedawno z promocji banku BNP korzystałem i opisałem jak proces wygląda na blogu.

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby skorzystać z promocji bankowej należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Gdy spełniamy warunki możemy zarejestrować się do 30.09.2019 na stronie promocji bankowej, zaznaczając przy tym wszystkie checkboxy,  a następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku do 07.10.2019. Powinniśmy zostać automatycznie przekierowani na odpowiednią stronę. W drugim etapie już wszystkich zgód nie musimy zaznaczać. Taki wymóg występuje tylko na stronie promocji.

Warto dodać, iż od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Jeśli mielibyście problem z załadowaniem strony promocji, lub przejściem do kolejnego etapu wniosku, to winna może być wtyczka Adblock (oczywiście jeśli z niej korzystacie) – na moment wnioskowania najlepiej ją wyłączyć.

Wystarczy kliknąć czerwoną dłoń koło paska adresu – i opcję „nie uruchamiaj na stronach w tej domenie”.
Link do strony promocji bankowej

Jeżeli czytasz ten wpis w przeglądarce Facebooka, to jeśli będziesz miał problem z załadowaniem strony promocji wystarczy skorzystać z „normalnej” przeglądarki w telefonie np. Google Chrome, Safari itd.

Jak zgarnąć 251 zł za założenie konta ?

Podobnie jak w poprzednich promocjach, tak i w tej nagrody są podzielone na części, w tym wypadku tylko dwie, co znacząco ułatwia ich zgarnięcie.

Pierwszą nagrodę, o wartości 100 zł, zgarniemy za:

  • podpisanie umowy o konto
  • wykonanie 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (wystarcz przelać sobie środki na swoje konto w innym banku)

Powyższe warunki musimy spełnić do końca października.

Drugą nagrodę  – kolejne 151 zł otrzymamy za spełnienie kolejnych dwóch warunków – zarówno w listopadzie jak i grudniu:

  • wykonać transakcje kartą na kwotę min. 300 zł
  • zapewnić wpływ lub wpływy na 1000 zł (najłatwiej przelać taką kwotę ze swojego konta w innym banku)

Pamiętajmy jednocześnie, że z płatności kartą wykluczone są wszelkie ”ułatwiacze”. Nie opłacimy więc kartą rachunku, nie doładujemy karty przedpłacowej itd. Najlepiej dokonać normalnych zakupów typu wizyta w sklepie, tankowanie auta itp.

Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (do zyskania pierwszej nagrody) do 21.11, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 25.11 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 100 zł trafi do nas do 30.11.2019.

Informacje o drugiej nagrodzie (151 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 20.01.2020. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 31.01.2020.

Dodam, iż sam proces uzupełniania danych jest banalnie prosty, a sam w kwietniu dostałem pierwszą premię od BNP za tą nieaktywną już promocję.

Łatwa premia do domowego budżetu – wtedy to było tylko 50 zł – teraz w pierwszym etapie jest aż 100 zł ! 
Link do strony promocji

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie w BNP PARIBAS ?

Konto Otwarte na Ciebie to rachunek wolny od opłat za prowadzenie konta. Zapłacić możemy 3 zł miesięcznie za kartę debetową, jednakże z opłaty tej zwalnia nas dokonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej. Zapłacić możemy także za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Jest to dość wygodny rachunek z fajną aplikacją mobilną. Dzięki promocjom jednak możemy zyskać jak zwykle jeszcze więcej. BNP PARIBAS cyklicznie organizuje promocje, więc polecam zamknąć konto po jej zakończeniu by po odczekaniu okresu karencji móc skorzystać kolejny raz.