140 zł za założenie darmowego konta w mBanku

Rozpoczęła się kolejna edycja Money Manii organizowana we współpracy z mBankiem. Tym razem możemy zgarnąć 140 zł premii w zamian za założenie eKonta osobistego i wykonanie zaledwie 5 przelewów. Nie wydaje się to trudne prawda ?

Warunki uczestnictwa w promocji

W celu skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2017. Bank precyzuje, że chodzi o konta o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o eKonto osobiste z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Wniosek musimy złożyć do 13.09, natomiast samą umowę powinniśmy podpisać do 30.09.

UWAGA:

Pula wniosków jest ograniczona. Z promocji może skorzystać tylko pierwszych 2000 osób !

Link do strony promocji

Jak zgarnąć 140 zł

To najprostsza promocja od długiego czasu. Wystarczy bowiem, że 5 transakcji na dowolną kwotę nie później, niż 31.10.2019. Liczą się tutaj nie tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku oraz płatności internetowe. Nie liczą się natomiast wypłaty z bankomatu. Jak więc najprościej spełnić warunki? Robiąc sobie 5 przelewów na swoje konto w innym banku.

Aby móc podpisać wniosek o promocyjne konto musimy wykonać następujące działania:

 1. Przygotować dowód osobisty i zalegać lub zarejestrować w Money Manii
 2. Kliknąć „wypełnij wniosek”. Pamiętaj, aby zaakceptować wymagane zgody, bo bez nich nie dowiemy się, że powinieneś otrzymać premię.
 3. Następnie możemy podpisać umowę za pośrednictwem kuriera bądż w placówce:

Za pośrednictwem kuriera, który:

 • Zadzwoni w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, aby umówić się z Tobą na dostarczenie umowy
 • Podpisz umowę (pamiętaj, aby mieć przy sobie dokument wskazany we wniosku) i przekaż ją kurierowi
 • Aktywuj konto – instrukcję znajdziesz w pakiecie aktywacyjnym
 • Kartę (nie zapomnij jej zamówić!) otrzymasz w ciągu 10 dni, wyślemy ją na Twój adres korespondencyjny. Aktywuj ją i nadaj jej PIN.

W placówce:

 • Wypełniając wniosek wybierz placówkę, w której podpiszesz umowę.
 • Odwiedź ją i podpisz umowę (pamiętaj, aby mieć przy sobie dokument wskazany we wniosku)
 • Aktywuj konto – instrukcję znajdziesz w pakiecie aktywacyjnym
 • Kartę (nie zapomnij jej zamówić!) otrzymasz w ciągu 10 dni, wyślemy ją na Twój adres korespondencyjny. Aktywuj ją i nadaj jej PIN

Potem wystarczy już tylko, że przelejesz sobie kwotę wystarczającą na 5 transakcji (karta lub przelew) i wykonasz je a zdobędziesz premię.

Szczegóły prezentuje czytelna infografika na stronie promocji

Musimy pamiętać by uzupełnić swój numeru eKonta na stronie promocji w terminie do 15.10.2019. Informację o zgarnięciu premii otrzymamy natomiast do 25.11, a środki trafią na nasze konto do 29.11.2019.

Link do strony promocji

Ile kosztuje eKonto ?

Sam jestem właścicielem takiego konta i chwaliłem je między innymi w tym wpisie dot. innej promocji – aktywnej do 09.08 (sprawdźcie o ile cięższe są tam warunki).

Podsumowując prowadzenie eKonta jest darmowe. Posiadanie karty debetowej może nas natomiast kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty.To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Ważne dokumenty