300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP

Ruszyła kolejna promocja bankowa BNP Paribas. Tym razem możemy zyskać aż 300 zł ! Wystarczy, że zapewnimy trzykrotnie wpływ 1000 zł i wykonamy proste płatności kartą (300 zł obrotu miesięczne). Trzeba się jednak śpieszyć, gdyż promocyjnych wniosków jest tylko 2500. Z doświadczenia wiem, że takie promocje kończą się po kilku dniach. Sam niedawno z takiej promocji korzystałem i opisałem jak proces wygląda na blogu.

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby skorzystać z promocji bankowej należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Gdy spełniamy warunki możemy zarejestrować się do 25.08.2019 na stronie promocji bankowej, zaznaczając przy tym wszystkie checkboxy,  a następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku do 31.08.2019. Powinniśmy zostać automatycznie przekierowani na odpowiednią stronę. W drugim etapie już wszystkich zgód nie musimy zaznaczać. Taki wymóg występuje tylko na stronie promocji.

Warto dodać, iż od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Jeśli mielibyście problem z załadowaniem strony promocji, lub przejściem do kolejnego etapu wniosku to winna może być wtyczka Adblock (oczywiście jeśli z niej korzystacie) – na moment wnioskowania najlepiej ją wyłączyć.

Wystarczy kliknąć czerwoną dłoń koło paska adresu – i opcję „nie uruchamiaj na stronach w tej domenie”.
Link do strony promocji bankowej

Jeżeli czytasz zaś ten wpis w przeglądarce Facebooka, to jeśli będziesz miał problem z załadowaniem strony promocji wystarczy skorzystać z „normalnej” przeglądarki w telefonie np. Google Chrome, Safari itd.

Jak zgarnąć 300 zł za założenie konta ?

Podobnie jak w poprzednich promocjach, tak i w tej nagrody są podzielone na części, w tym wypadku tylko dwie, co znacząco ułatwia ich zgarnięcie.

Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

  • wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł we wrześniu,
  • otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł (również we wrześniu).

Pamiętajmy jednocześnie, że z płatności kartą wykluczone są wszelkie ”ułatwiacze”. Nie opłacimy więc kartą rachunku, nie doładujemy karty przedpłacowej itd. Najlepiej dokonać normalnych zakupów typu wizyta w sklepie, tankowanie auta itp.

Jeśli spełnimy powyższe warunki i będziemy ciągle posiadaczem konta i karty debetowej, to organizator poinformuje nas mailowo o zgarnięciu pierwszej nagrody do 21.10.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 27.10.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Samą premię zaś otrzymamy do 31.10.2019.

Drugą nagrodę  – kolejne 150 zł otrzymamy w identyczny sposób, za spełnienie warunków promocji w październiku i listopadzie, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca grudnia (a informacja – do 20.12).

Dodam, iż sam proces uzupełniania danych jest banalnie prosty, a sam w kwietniu dostałem pierwszą premię od BNP za tą nieaktywną już promocję.

Łatwa premia do domowego budżetu – wtedy to było tylko 50 zł – teraz w pierwszym etapie jest 150 zł ! 
Link do strony promocji

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie w BNP PARIBAS ?

Konto Otwarte na Ciebie to rachunek wolny od opłat za prowadzenie konta. Zapłacić możemy 3 zł miesięcznie za kartę debetową, jednakże z opłaty tej zwalnia nas dokonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej. Zapłacić możemy także za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Jest to dość wygodny rachunek z fajną aplikacją mobilną. Dzięki promocjom jednak możemy zyskać jak zwykle jeszcze więcej. BNP PARIBAS cyklicznie organizuje promocje, więc polecam zamknąć konto po jej zakończeniu by po odczekaniu okresu karencji móc skorzystać kolejny raz.