140 zł od mBanku za założenie konta – prosta promocja bankowa

mBank ruszył w nowym roku z nową promocją bankową za założenie konta i spełnienie prostych warunków możemy zgarnąć nawet 140 zł!

Dodam iż sam jestem klientem tego banku od ponad 10 lat i nie zapłaciłem ani złotówki za prowadzenie konta ! Jest dla mnie swoistym wyznacznikiem standardów online-bankingu i tym bardziej go polecam. 

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji banku musisz być osobą, która od 1 tycznia 2017 roku nie posiadała (lub była współposiadaczem) konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku lub dawnego Multibanku. To tyle, reszta może z promocji skorzystać. 

Aby mieć możliwość skorzystania z promocji należy:

  1. Złożyć wniosek o eKonto Standard wraz z kartą na stronie promocji do dnia 14 lutego 2019 roku. i zaakceptować regulamin promocji
  • Podpisać umowę o konto – w wybranej placówce, choć ja preferuje kuriera i nie ruszanie się z domu. 

Jeśli nie wiesz jak przebiega proces zakładania konta online to zapraszam do naszego poradnika zakładania konta przez Internet. Jest właśnie opracowany na podstawie mBanku. 

Jakie warunki musimy spełnić ?

Warunki są bardzo proste – pierwsze 100 zł dostaniemy, gdy 

  • Należy przelać na konto minimum 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta ( czas liczy się od podpisania umowy). Najlepiej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku.
  • Wykonać minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Przykładowo, jeśli otworzyliśmy konto w styczniu to czas na spełnienie warunku mamy aż do końca lutego. Nie ma minimalnego limitu płatności. 

Premię 100 złotych otrzymamy do końca następnego miesiąca od momentu spełnienia warunków – czyli na przykładzie

Styczeń – podpisanie umowy i wpływ 1000 zł 

Luty – 5 transakcji

Marzec – przelew premii na konto w mBanku 

To jednak nie koniec – gdy uda nam się spełnić warunki w kolejnym miesiącu np.  w lutym wpływ, w marcu transakcje to w kwietniu dostaniemy kolejne 40 zł. 

Proste zasady otrzymania bonusu
Złóż wniosek o darmowe konto

Konto w mBanku. Czy warto ? 

Jest to w pełni darmowe konto i naprawdę wygodne na co dzień – posiadające chyba najlepszą aplikację mobilną na telefony. 

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę jeśli zapłacimy nią 5 razy ( czyli spełnimy proste warunki promocji)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, Planet Cash oraz BZWBK (powyżej 100 zł – jeśli wypłacamy mniejsze kwoty – pozostaje Żabka – szkoda płacić nawet do 5 zł za taką przyjemność (zależy od firmy bankomatowej)